بیت کوین دونی | جامع ترین وبسایت فارسی خرید، فروش، استخراج و ارائه رایگان بیت کوین

بیت کوین رایگان، خرید و فروش، استخراج

درباره بیت کوین دونی


بیت کوین دونی یک سایت تخصصی در زمینه آموزش، خرید و فروش، استخراج و کسب درآمد از بیت کوین بوده و ارائه دهنده خدمات متنوع زیر به شما هموطنان گرامی می باشد:


آموزش بیت کوین

اگر درباره «بیت کوین» چیزی نمیدانید یا میخواهید اطلاعات خود را درباره این ارز محبوب اینترنتی افزایش دهید بخش راهنمای سایت ارائه دهنده این اطلاعات به شما خواهد بود.


خرید و فروش بیت کوین

شما می توانید از ما «بیت کوین» مورد نیاز خود را آنلاین و با مناسب ترین قیمت و به صورت کاملا اتوماتیک خریداری کرده و یا «بیت کوین» موجود در کیف پول خود را با بهترین قیمت به ما بفروشید و در اولین فرصت معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید. به یاد داشته باشید که در «بیت کوین دونی» در قبال خرید و فروش بیت کوین، بلیط رایگان قرعه کشی هفتگی به شما اهدا خواهد شد.


بیت کوین و بلیط قرعه کشی رایگان

در «بیت کوین دونی» هر ٦٠ دقیقه یکبار به اعضای آنلاین بیت کوین و بلیط قرعه کشی هفتگی رایگان اهدا می شود. برای دریافت این هدیه کافی است عضو سایت شوید و هر یک ساعت یکبار به صفحه دریافت بیت کوین رایگان رفته و بیت کوین و بلیط رایگان قرعه کشی هدیه بگیرید.


قرعه کشی هفتگی

جمعه هر هفته قرعه کشی هفتگی بیت کوین دونی برگزار می شود و در این قرعه کشی جوایز ارزنده بیت کوینی به ١٠ نفر از اعضای خوش شانس «بیت کوین دونی» اهدا خواهد شد. برای شرکت در قرعه کشی هفتگی باید به یکی از روش های زیر «بلیط قرعه کشی» تهیه کنید:

الف) دریافت بلیط رایگان در هنگام دریافت بیت کوین رایگان

ب) خرید بلیط از محل بیت کوین های دریافتی از سایت یا زیرمجموعه هایتان

ج) دریافت بلیط رایگان پس از خرید یا فروش بیت کوین در سایت


سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین

«بیت کوین دونی» اولین و تنها سایت ایرانی است که برای شما فرصت سرمایه گذاری در «استخراج بیت کوین» را فراهم آورده است. شما میتوانید با عقد قرارداد سرمایه گذاری در استخراج در کنار ما در امر استخراج بیت کوین مشارکت کرده و صاحب درآمد ریالی تضمینی معادل سود سالانه ٣٠ تا ٦٠ درصد، به صورت روز شمار شوید.


زیر مجموعه گیری و کسب درآمد آسان

شما می توانید با دعوت از دوستان و آشنایان خود برای عضویت در «بیت کوین دونی» آنها را به عنوان زیر مجموعه خود ثبت کرده و به ازای فعالیت های آنها در سایت پورسانت دریافت کنید.