بیت کوین دونی | جامع ترین وبسایت فارسی خرید، فروش، استخراج و ارائه رایگان بیت کوین

استخراج رایگان بیت کوین


شاید اخیرا نام مرورگر اینترنتی CryptoTab را شنیده باشید و از افراد مختلف درباره امکان کسب درآمد هنگفت از این نرم افزار را شنیده باشید و پیش خود فکر کرده باشید که حتما این نرم افزار هم مانند بسیاری دیگر از نرم افزارها و وبسایت ها، سرکاری بوده و عملا نمی توان از آن درآمدی کسب کرد!!!

از مدتی قبل که تب این مرورگر در فضای مجازی ایران داغ شد، تیم کارشناسی بیت کوین دونی اقدام به بررسی و مطالعه همه جانبه این نرم افزار نمود و در نهایت به این نتیجه رسید که این یک پروژه واقعی بوده و علاوه بر اینکه برای طراحان اصلی آن درآمد چند میلیون دلاری به همراه داشته، برای کاربرانی که بتوانند طبق الگوی اصلی آن اقدام به استفاده از این مرورگر بنمایند می تواند درآمد چند ده میلیون تومانی در ماه به ارمغان داشته باشد. در ادامه به مطالعه خلاصه ای از نتایج تحقیقات ما در این زمینه بپردازید:


کریپتوتب چیست؟

CryptoTab در واقع یک افزونه برای مرورگر گوگل کروم است که البته پس از نصب می تواند خود به عنوان یک مرورگر جداگانه با نام CryptoTab Browser نیز مورد استفاده قرار گیرد که ۸ برابر قدرتمندتر از افزونه است. این برنامه درون خود یک برنامه اتوماتیک استخراج ارز دیجیتال دارد که بوسیله آن با کمک پردازشگر کامپیوتر و لپ تاپ کاربر اقدام به استخراج ارز دیجیتال کرده و برای کاربری که آن را بر روی سیستم خود نصب و اجرا کرده درآمد واقعی کسب می نماید.


نحوه کار با کریپتو تب چگونه است؟

خیلی ساده! کافی است آن را نصب کنید و در هنگام روشن بودن سیستم کامپیوتری خود این مرورگر را در حالت اجرا نگه دارید یا برای وب گردی و انجام کارهای اینترنتی خود از این مرورگر استفاده نمایید.


آیا واقعا بیت کوین استخراج میکند؟

خیر! همه میدانیم که سختی شبکه بیت کوین برای استخراج به قدری بالا رفته که با کامپیوترهای خانگی طی یکسال حتی نمیتوان ١ ساتوشی استخراج کرد! در واقع برنامه کریپتوتب با استفاده از یک برنامه جاوا اسکریپت بنام Coinhive اقدام به استخراج ارز دیجیتال Monero میکند و پس از تبدیل آن در بازار ارزهای دیجیتال به بیت کوین آن را به کاربران خود به صورت بیت کوین ارائه می دهد! ارز دیجیتال مونرو به علت اینکه با دستگاه های استخراج قدرتمند ASIC قابل استخراج نیست، سختی استخراج کمی دارد و با کامپیوترهای خانگی نیز قابل استخراج است.


پس چرا خودم مستقیما مونرو استخراج نکنم؟!

بله شما میتوانید خود اقدام به استخراج مونرو کنید و بیشتر از درآمد برنامه کریپتوتب درآمد داشته باشید اما بدانید که نهایتا ماهیانه میتوانید حدود ۳۰,۰۰۰ ساتوشی استخراج کنید و به قیمت کنونی، سالیانه کمتر از ٢۰ دلار درآمد داشته باشید!!! در حالی که اگر با اصول اصلی کریپتوتب کار کنید درآمد شما چند صد برابر این مقدار خواهد بود.


اصول کار با کریپتوتب چیست؟

کریپتوتب در واقع بر زیر مجموعه گیری استوار است! هنگامی که شما با این برنامه کار می کنید، درصدی از ارز استخراج شده شما توسط این برنامه برداشته می شود تا به عنوان جایزه به زیر مجموعه های شما پرداخت شود! پس میبینید که اگر بخواهید بدون زیر مجموعه گیری اقدام به کار با این برنامه کنید درآمد چندانی نخواهید داشت، هر چند همان هم درآمدی بیشتر از سایت های ارائه بیت کوین رایگان برای شما دارد!!!


چه مقدار میتوان از آن درآمد داشت؟

با داشتن یک سیستم خانگی ۴ هسته ای شما میتوانید به تنهایی هر ساعت حدود ۳۰ ساتوشی از این برنامه کسب درآمد کنید که این مقدار از بسیاری از سایت های ارائه بیت کوین رایگان نیز بیشتر است. اما با سیستم زیرمجموعه گیری این برنامه میتوانید طبق تصویر زیر تا سطح دهم از زیر مجموعه های خود نیز کسب درآمد کنید.
با توجه به این تصویر فرض کنید شما تنها ۱۰ زیر مجموعه داشته باشید و هر کدام از آن ها بسیار ناموفق عمل کرده و تنها ۲ زیر مجموعه داشته باشند و زیر مجموعه های آن ها هر کدام ۲ زیر مجموعه داشته باشند. در این حالت شما با قیمت بیت کوین ۶۲۰۰ دلار، تا سطح دهم براحتی ماهیانه ۱۱۰ دلار درآمد خواهید داشت. حال اگر همین ۱۰ زیر مجموعه هر کدام تنها ۳ زیر مجموعه داشته باشند درآمد شما تا سطح دهم حدود ۱۴۰۰ دلار در ماه خواهد بود!!!


انجام این کار با همکاری بیت کوین دونی چه مزیتی دارد؟

همانگونه که گفتیم پورسانت پرداختی به زیر مجموعه ها از حساب شما کسر نمی گردد و از سود کریپتوتب پرداخت می گردد. پس چه شما زیر مجموعه کسی باشید و چه نباشید درآمد شما ثابت خواهد بود. حال اگر زیر مجموعه ما شوید شامل مزایای زیر خواهید بود:

۱- ما 40% درصد از پورسانتی که از محل شما و زیرمجموعه هایتان دریافت میکنیم را به خودتان باز خواهیم گرداند!!!

۲- شما بهترین و کامل ترین آموزش و پشتیبانی را از ما دریافت خواهید کرد.

۳- ما با درج میزان درآمد شما در سایت، فرصتی برای شما ایجاد خواهیم کرد تا بتوانید با اثبات درآمدزا بودن این کار افرادی که قصد دارید به عنوان زیرمجموعه بپذیرد را بسیار راحت تر تشویق به این کار کنید.


برای شروع چکار باید بکنم؟

کافی است از طریق سیستم تیکت یک تیکت جدید با مشخصات زیر ایجاد و ارسال نمایید:

موضوع تیکت: کریپتوتب

متن تیکت: بدینوسیله اینجانب تعهد مینمایم از نرم افزار کریپتوتب تنها روی سیستم کامپیوتری متعلق به خود استفاده نمایم. لطفا لینک اختصاصی من را در پاسخ به این تیکت ارسال نمایید

ما ظرف کوتاه ترین مدت برای شما لینک اختصاصی زیر مجموعه شدن شما را ارسال خواهیم کرد. پس از آن با توجه با آموزش درج شده در سایت اقدام به نصب برنامه و درآمد رویایی خواهید کرد...