راهنمای خرید و فروش بیت کوین


راهنمای خرید بیت کوین

جهت خرید بیت کوین از ما ابتدا از منوی «صرافی و استخراج» وارد صفحه «خرید بیت کوین» شوید تا منوی زیر نمایش داده شود:در این منو ابتدا مقدار بیت کوین درخواستی جهت خرید را بر حسب «میلی بیت کوین» وارد کنید و سپس در قسمت پایین آن آدرس بیت کوین مقصد جهت واریز را وارد کرده یا از بین گزینه/گزینه های موجود انتخاب نمایید. سپس در صورت قبول قوانین سایت، تیک گزینه مربوطه را زده و روی دکمه «صدور پیش فاکتور» کلیک کنید تا پیش فاکتور خرید شما مانند شکل زیر صادر شده و نمایش داده شود:در این قسمت در صورتی که مشخصات پیش فاکتور مورد تایید شما می باشد روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید تا به درگاه پرداخت بانکی هدایت شوید و فرآیند خرید را تکمیل نمایید. در غیر این صورت روی دکمه «ویرایش درخواست خرید» کلیک کنید تا به مرحله قبل برگردید.


نکته ١) کلیه کاربران تنها مجاز به خرید بیت کوین با کارت بانکی متعلق به خود هستند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این باره، حساب کاربری شخص متخلف غیر فعال شده و گزارش آن به مراجع قانونی جهت تصمیم گیری ارسال خواهد شد.

نکته ٢) بلافاصله پس از پرداخت آنلاین وجه توسط کاربر، بیت کوین درخواستی وی بدون کسر کارمزد انتقال به صورت اتوماتیک به حساب وی واریز خواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکل در این خصوص مراتب را جهت پیگیری از طریق تیکت یا تماس تلفنی با کارشناسان پشتیبانی در میان بگذارید.فروش بیت کوین

جهت فروش بیت کوین به ما ابتدا از منوی «صرافی و استخراج» وارد صفحه «فروش بیت کوین» شوید تا منوی زیر نمایش داده شود:در این منو مقدار بیت کوین موجود خود جهت فروش را بر حسب «میلی بیت کوین» وارد کنید و در صورت قبول قوانین سایت، تیک گزینه مربوطه را زده و روی دکمه «صدور پیش فاکتور» کلیک کنید تا پیش فاکتور فروش شما مانند شکل زیر صادر شده و نمایش داده شود:در این مرحله در صورتی که جزییات فاکتور مطابق نظر شما بود، روی دکمه «ثبت فاکتور و صدور آدرس واریز» کلیک کنید تا «آدرس بیت کوین اختصاصی این تراکنش» برای شما صادر شده و در فاکتور تراکنش ذخیره و مطابق شکل زیر برای شما نمایش داده شود:اکنون لازم است جهت تکمیل فرآیند فروش بیت کوین، وارد کیف پول بیت کوینی خود شده و بیت کوین مورد نظر خود برای فروش را به آدرس صادر شده ارسال نمایید. پس از ارسال بیت کوین به این آدرس کارشناسان ما پس از دریافت حداقل یک تاییدیه از شبکه بلاک چین، واریز وجه معادل را در دستور کار قرار خواهند داد.


نکته ١) چنانچه پس از صدور آدرس بیت کوین اختصاصی به هر دلیل صفحه قبل بسته شد نگران نباشید زیرا آدرس فوق در فاکتور موجود در لیست فاکتورهای موجود در جدول «تاریخچه فروش» در پایین صفحه فروش بیت کوین برای همیشه قابل مشاهده است.

نکته ٢) توجه کنید که آدرس بیت کوین صادر شده برای شما تنها مختص به همین فاکتور بوده و استفاده مجدد از آن در فاکتورهای فروش بعدی ممنوع می باشد. بنابراین برای هر تراکنش فقط از آدرس اختصاصی درج شده در فاکتور آن استفاده کنید، در غیر این صورت مسئولیت هرگونه مشکل یا مغایرت مالی بر عهده شخص واریز کننده می باشد.

نکته ٣) واریز وجه ریالی از سوی ما به حساب شما ممکن است یک روز کاری به طول بیانجامد. در صورتی که فرآیند واریز بیش از مورد مقرر طول کشید مراتب را جهت پیگیری از طریق تیکت یا تماس تلفنی با کارشناسان پشتیبانی در میان بگذارید.