قوانین سایت


دوستان و اعضای محترم «بیت کوین دونی»


با سلام و تشکر از همراهی شما، قوانین سایت «بیت کوین دونی» به صورت کامل در زیر منتشر شده اند که ممکن است در هر زمان توسط مدیران سایت تغییر نمایند. این قوانین که تنها محل اعلام آنها این صفحه می باشد بلااستثنا بوده و در مورد تمامی کاربران اجرا خواهند شد:


١) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، آدرس ایمیل معتبری به عنوان حساب کاربری خود وارد نمایند، در غیر این صورت امکان فعالسازی حساب آنها وجود نخواهد داشت.


٢) تمامی کاربران باید در هنگام ثبت نام یا فعالسازی حساب، نام و نام خانوادگی حقیقی خود را در بخش مربوطه وارد کنند در غیر این صورت امکان احراز هویت و خرید و فروش و سرمایه گذاری را نخواهند داشت.


٣) در وارد کردن آدرس بیت کوین خود دقت فراوان نمایید زیرا تنها راه واریز وجه از سوی سایت به شما این آدرس می باشد.


٤) کاربران سایت می بایست از کلمات مناسب به عنوان نام مستعار خود استفاده نمایند و در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت غیر فعال خواهد شد.


٥) لطفاً از ساخت بیشتر از یک اکانت در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد. بجای این کار می توانید با زیر مجموعه گیری و دریافت منظم پورسانت کسب درآمد کنید.


٦) در صورت مشاهده هرگونه ایراد در عملکرد سایت می توانید با اعلام آن به واحد پشتیبانی از طریق آدرس support@bitcoindooni.com علاوه بر کمک به ارتقای کیفی سایت، از سوی مدیریت هدیه نقد بیت کوینی دریافت نمایید.


٧) جهت استفاده از امکانات خرید و فروش بیت کوین و مشارکت در استخراج آن باید پس از ورود به سایت و فعالسازی حساب به بخش «پروفایل» و سپس «اطلاعات کاربری» رفته و در قسمت «تایید هویت کاربر» مدارک احراز هویت را ثبت کنید.


٨) جهت احراز هویت کلیه مدارک خواسته شده (اسکن کارت ملی، اسکن شناسنامه یا پاسپورت، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه و آدرس پستی) باید ثبت گردد و استثنایی در این مورد وجود ندارد. دقت نمایید که شماره های تماس واقعی خود را ثبت کنید زیرا جهت احراز سندیت آنها با شما تماس خواهیم گرفت.


٩) پس از احراز هویت تنها می توانید فعالیت های ریالی خود را از طریق حساب ها و کارت های بانکی بنام خود انجام دهید. دقت نمایید خرید و فروش با کارت دیگران (حتی اقوام درجه یک) ممنوع بوده و توسط مراجع قضایی پیگرد قانونی خواهد داشت.


١٠) در صورتی که کاربری از بند شماره ٩ تخطی نماید «بیت کوین دونی» خود را مجاز می داند ضمن مسدود کردن حساب کاربری وی، کلیه موجودی های ارزی و ریالی کاربر را توقیف نماید و رفع توقیف آن ها منوط به اعلان رسمی مراجع قضایی مبنی بر عدم سوء پیشینه و شکایت از وی می باشد.


١١) کاربران «بیت کوین دونی» مسئول نحوه استفاده از بیت کوین خریداری شده از ما بوده و سایت «بیت کوین دونی» هیچ گونه مسئولیتی را در قبال نحوه ی استفاده از محصول خریداری شده توسط کاربر را نمی پذیرد.


١٢) فعالیت «بیت کوین دونی» تنها در حوزه ارز الکترونیکی «بیت کوین» بوده و تحت هیچ شرایطی در حوزه مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش سایر ارزهای حقیقی و مجازی فعالیت ندارد.


١٣) استفاده از VPN هنگام اتصال به «بیت کوین دونی» ممنوع است. بنابراین اگر فعالیت های دریافت و پرداخت کاربری در سایت به علت استفاده از VPN و سایر نرم افزارهای مخفی کردن IP دچار مشکل گردد، «بیت کوین دونی» هیچ مسئولیتی را در این مورد قبول نخواهد کرد.


١٤) تمامی خدمات «بیت کوین دونی» حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.